Nejčistší přírodní složení jsme vyvinuli s odborníky. Pasty tedy nejsou pouze abrazivní hmotou, ale funkční směsí přírodních extraktů a reparačních složek. Naše produkty neobsahují živočišné suroviny a nebyly testovány na zvířatech – jsou tak vhodné pro vegany i vegetariány. A navíc jsou ve skle!

Po čištění zubů se na sebe prosím nezapomínejte usmát do zrcadla!

Večer pro zdraví, ráno pro krásu!

Dětská zubní pasta JAHŮDKA – 50ml

Pro MiniMUFíky s přírodním aroma jahoda. Má ovocnou, sladkou chuť, gelovou konzistenci a jemně pění. Je bez fluoru a bez obsahu syntetických čisticích látek, tak jako všechny naše pasty. Obsahuje xylitol, který funguje jako prevence zubního kazu, snižuje tvorbu zubního povlaku a zvyšuje tvorbu slin, čímž zabraňuje růstu plísní a bakterií. Tak jako všechny zubní pasty MiniMUF, obsahuje přírodní měsíčkový extrakt, který zklidňuje případné podráždění dásní a jazyka.


Zubní pasta SVĚŽÍ MÁTA – 100ml

Opravdové osvěžení máty peprné a kadeřavé. Ranní příval čerstvosti, večerní jistota čistoty. Potřebujete k opravdovému pocitu čistých zubů svěžest? V téhle skleničce jsou hned dva druhy máty a mentol k tomu, dále pak extrakty: měsíčku lékařského, mateřídoušky, heřmánku a dubové kůry. Účinné látky dobře přenáší uhličitan speciálně povrstvený hydroxyapatitem, který se stará o remineralizaci zubní skloviny.


Zubní pasta LEVANDULE – 100ml

Skutečná chuť čerstvé levandule má intenzivní pryskyřičný nádech a rozhodně neurazí ani pořádného chlapáka. Zavřete oči a pošlete svoji mysl na pár minut do Provence k nekončícím fialovým lánům. Dále se v ní ukrývá – peprnomátová silice, silice šalvěje lékařské, extrakt rozmarýnu lékařského, měsíčku lékařského, mateřídoušky, heřmánku lékařského a dubové kůry.

Zubní pasta HRUŠKA – 100ml

Chuť podzimní sladké hrušky, jež v pozadí doplňuje jemně pikantní peprnomátová silice. Zubní pasta HRUŠKA je vhodná nejenom pro experimentátory, ale i pro ty, kteří nemusí klasicky pálivé osvěžení mentholových cloumáků. Mohla by se také zamlouvat starším dětem, které už jahody nebaví a rády by zkusily něco jiného. S extrakty rozmarýnu, měsíčku lékařského, mateřídoušky, heřmánku a dubové kůry.